"MM - Projekt"

 

 

Firma powstała w maju 2013 r. w Otwocku w czasie kryzysu na rynku pracy w branży inżynierskiej związanej z infrastrukturą. Kryzys miał miejsce bezpośrednio po zakończeniu realizacji dużych zadań inwestycyjnych w związku z organizacją "Euro 2012" w naszym kraju. 

 

Działalność firmy oparta była od początku na realizacji projektów dla zarządców dróg lokalnych, tj. gmin, miast i powiatów. Mimo sporej konkurencji na rynku, na którym warunki dyktowała najniższa cena, firma sukcesywnie rozwijała się rozbudowując zespół osób i ofertę jednocześnie realizując coraz więcej i coraz większych projektów jednocześnie stale podnosząc standard obsługi oraz jakość usług. 

 

Obecnie firma "MM-Projekt" realizuje projekty dla sektora publicznego jak i komercyjnego. Zakres usług obejmuje realizację projektów począwszy od niewielkich dróg gminnych czy dróg powiatowych, po projekty lotniskowe czy weryfikacje dokumentacji dróg ekspresowych, działając jednocześnie w zakresie sprawowania nadzorów autorskich i inwestorskich. Firma realizuje wielobranżowe dokumentacje niezbędne na każdym etapie procesu budowlanego, dzięki zespołowi specjalistów pracujących na profesjonalnych narzędziach inżynierskich.

 

 

KILKA SŁÓW O NAS...

"MM - Projekt"

"MM - Projekt"   Projektowanie i Konsulting

w Inżynierii Lądowej Michał Michniewicz

Michał Michniewicz

 

 

Założyciel, właściciel i główny projektant firmy "MM - Projekt". Ukończył Inżynierię Komunikacyjną na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Pracę w zawodzie podjął jeszcze w czasie ostatnich lat studiów. Stopniowy rozwój i zdobywane doświadczenie zarówno w tworzeniu projektów jak i w ich realizacji na budowie pozwoliły na zdobycie uprawnień budowlanych w zakresie projektowania dróg. Staje się to podstawą do samodzielnego projektowania, kierowania zespołem projektowym i zarządzania wielobranżowymi projektami.

 

Do momentu podjęcia decyzji o założeniu firmy "MM - Projekt" i działalności na własną rękę, pracował dla dużych korporacji inżynierskich współtworząc działy drogowe i realizując szereg wielobranżowych projektów dróg i ulic oraz lotnisk. Realizując projekty w ramach własnej działalności zdobył uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie dróg co pozwala rozszerzyć ofertę o sprawowanie nadzorów inwestorskich i poszerzanie wiedzy i doświadczenia wdrażanego również w projektowaniu.

Copyright 2018 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT:

"MM-Projekt"  Projektowanie i Konsulting w Inżynierii Lądowej Michał Michniewicz


tel. +48  693 391 964

e-mail:  biuro@mm-p.pl


Adres siedziby oraz korespondencyjny:

ul. Krótka 7B lok. 13,

05-400 Otwock


Adres biura:

ul. Hugona Kołłątaja 1 lok. 25,

05-400 Otwock


NIP 8132845460    REGON 146653826

DANE FIRMY:

MENU: